Tere tulemast Tartu Üliõpilaskülla!
Üliõpilaselamusse koha saamiseks peab alustama kohataotluse täitmisest.

Korraga saab järjekorras olla vaid üks kohataotlus. Kohataotlusel saab märkida kõik sobivad elamud, kuid vaid ühe toatüübi ehk kohamäära, seega palun veenduge eelnevalt, et see toatüüp vastab Teie soovidele. Elamute, toatüüpide ja hindadega saab tutvuda üliõpilasküla kodulehel.

Taotlusel saab märkida üliõpilaselamute eelistusjärjekorra. Kui esimesena eelistatud majas enam kohti ei ole, pakume võimalusel kohta üliõpilaselamusse, mis on kirjas järgmise eelistusena.

Kommentaaride lahtrisse on võimalik märkida erinevad soovid või täpsustused (nt. soovitava toanaabri nimi).

NB! Kodulehe kaudu saab kohataotlust esitada vaid üks kord!

Peale kohataotluse esitamist luuakse taotlejale E-kylasse konto ning sisselogimise andmed saadetakse kohataotlusel märgitud e-posti aadresile.

Kui kodulehe vormi täites tuleb teade, et sellise nime või isikukoodiga isik on juba süsteemis olemas, siis on E-kylas juba taotlus ja konto olemas.
Vali linn ja kohamäär
Vali majad *
Kaasüürnik
Täitke väli juhul, kui soovite koos konkreetse kaaslasega ühte tuppa elama asuda. Kui esitate kohataotluse esimesena, märgistage väli „Rühmataotlus“. Järgmisena taotluse esitaja peab märkima oma taotlusele kaaslase kohataotluse ID-numbri.
Kohataotlusega seotud taotluse id
 
Taotleja andmed
Eesnimi *
Perekonnanimi *
Isikukood *
Sünniaeg *
 
Kodakondsus *
Sugu *
Aadress *
Linn *
Riik *
Postiindeks *
E-post *
Telefon *
Ülikool *
Õpingute alguskuupäev *
 
Kontaktisik
* Ära märgi ennast kontaktisikuna
 
Ees- ja perekonnanimi *
Telefon *
Pangainfo
Panga informatsiooni on vaja selleks, et saaksime lepingu lõppedes tagatisraha tagasi kanda. Palun kirjutage kontonumber nii konto numbri kui ka IBAN lahtrisse.
Panga nimi
Panga aadress
Kontonumber *
Konto omanik *
IBAN
SWIFT (BIC)
Kohataotluse andmed
Taotluse põhjuse selgitus
Taotluse põhjendus *
Soovitav elama asumise kuupäev *
 
Kohapakkumist tehes võtame võimalusel arvesse Teie eluviisi.
Kohataotluses esitatud isikuandmeid kasutatakse üürilepingu sõlmimise eesmärgil kohataotluse ja üürilepinguga seotud teadete ning arvete esitamiseks. Isikuandmeid töödeldakse vastavalt MTÜ Tartu Üliõpilasküla andmekaitsetingimustele